İç ve Dış Mekanda Starliçe

17 Nisan 2021
İç ve Dış Mekanda Starliçe

Yaşam alanlarınızda yoğun bir şekilde kullandığınız bitkilerin ruhsal bozukluklara engel olduğu ve insanı daha doğal bir yaşama sürüklediği açıktır. İster saksıda ister bir bahçede büyüteceğiniz çiçekleriniz ile paylaşacağınız dakikalar size ruhsal dinginlik sunar. Peki, ya bu dinginliği görselliği ile göz kamaştıran ve birbirinden özel renkleri ile gören herkesi kendine hayran bırakan starliçe ile yapmaya ne dersiniz? Bu çiçek size mutluluk ve umut dolu günler sunacak!

İç Mekanda Starliçe Kullanımı

Anavatanı güney Afrika olan ve Türkçede Cennet Kuşu Çiçeği olarak da bilinen Starliçe’nın bu ismi almasındaki temel faktör şekil olarak bir kuşa benzemesidir. Bu yönü ile hemen her çiçekseverin en çok tercih ettiği çiçek türlerinden bir tanesi olan Cennet Kuşu Çiçeği’ni ev ve iş yerlerinizde nasıl kullanacağınız daha yakından göz atacağız. Size sunacağımız çiçek kullanım önerileri sayesinde yaşam alanlarınız daha renkli olurken ferahlığı da yakalayabilme şansını elde edeceksiniz.

Çalışma Masasında Starliçe Tercihi

Çalışma hayatının yorucu temposundan uzaklaşmak ve her baktığınızda size enerji verecek bir çiçeğe sahip olmak harika bir fikir değil mi? Çalışan kadın ve erkeklerin genellikle masalarında küçük kaktüsler yer alsa da renkli ve dikkat çekici çiçeklerin masaların vazgeçilmesi olması gerektiğini ifade edebiliriz. Bu anlamda Starliçe hem dikkat çekici renkleri hem de kendine has şekli ile sizlerin vazgeçilmezi olacak. Bu çiçeği ister minik bir saksıda besleyebilir isterseniz normal bir saksıda besleyerek masanızın hemen yanı başında konumlandırabilirsiniz.

Ofiste Starliçe Renkleri

Çalışma ortamının dinamik ve sürekliliği sağlayacak şekilde dizayn edilmesi çiçek kullanımının da ofislerde vazgeçilmezler arasında yer almasını şart kılar. Ofiste hangi çiçekleri kullanarak daha dinamik bir hava yaratacağınızı merak ediyorsanız cevap çok basit: Starliçe! Sarı ve turuncunun farklı tonlarını fazlası ile hissetmenize yardımcı olan bu çiçeğin şekli de ilgi odağı olmayı başarıyor. Bu nedenle ofisinizde farklı bir hava yaratmak adına Starliçe’yı kullanmak sizin için oldukça doğru bir tercih olacak!

Misafirlerinizi Starliçe Karşılasın

İç mekanda çiçek kullanımı dendiğinde akla gelen ilk seçeneklerden bir tanesi de hiç şüphesiz kapı girişlerinde misafirlerinizi selamlayan Starliçeler olur. Çalışma ofisinizin veya evinizin hem doğal olduğunu hem de sizin çiçeğe olan tutkunuzu yansıtmaya yardımcı olacak bu tercih misafirleriniz için ilk izlenimi ciddi manada etkileyecektir. İlk izlenimde gönül kazanmak ve çiçeği yaşam alanınızla bütünleştirmek Starliçe farkı ile mümkün!

Dış Mekanda Starliçe Kullanımı

Yaşam alanlarınızın çiçeklerle donatılması kadar dış mekanların da rengarenk ve dikkat çeken çiçeklerle süslenmesi insan psikolojisi üzerinde çok olumlu etkiler doğurur. Özellikle yalnızlığından kurtulmak ve duygularını paylaşmak için çiçek insan için çok değerli bir canlıdır. Siz de dış mekanda çiçek kullanımı ile yaşamınızda ince dokunuşlar gerçekleştirebilirsiniz.

Bahçede Starliçe İhtişamı

Bahçenizi harika çiçeklerle süslemek istiyor ama hangi çiçeği seçeceğinize henüz karar veremiyor musunuz? O halde size harika ve bir o kadar da göz kamaştırıcı bir teklifimiz var! Yaprak genişliği 30 cm kadar büyüyen ve bahçenizde dikkat çekmeye aday Starliçe ile tanışın. Kendine has yapısı sayesinde pek çok insan için Cennet Kuşu Çiçeği olarak bilinen Starliçe; bahçenizin adeta parlayan yıldızı olacak!

Zeytin Peyzaj ile Çiçek Seçiminde Kusursuzluk

Çiçek; insan yaşamını güzelleştiren ve renkleri ile umut dolu yarınlara dair hisler ortaya çıkaran objelerdir. Gerek iç mekan gerekse de dış mekanda kullanabileceğiniz çiçeklerin farklı bir hava yaratmada oldukça değerli olduğunu biliyoruz. Zeytin Peyzaj olarak sizlerin çiçek aşkını harika birer tasarıma çevirirken farklı alanlarda çiçek kullanımı sayesinde çiçeği hayatınızın her alanına yayıyoruz.

Siz de çiçeksiz yaşayamam diyorsanız Zeytin Peyzaj’ın profesyonel bakış açısı ile yetiştirip sizlere ulaştırdığı çiçekleri değerlendirebilirsiniz. Ziraat mühendisler ve uzman ekibimiz ile sıradan Starliçeler sunmadığımızı gözlerinizle görebileceksiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.