Kış Bahçesi Dekorasyon Önerileri

17 Nisan 2021
Kış Bahçesi Dekorasyon Önerileri

Kış bahçeleri dışarıyı içeri getirir ve ya da içeriyi dışarı götürür. Nispeten modern bir fenomen, sakinlerin tek, sıkışık bir balkonla sınırlandırılmadan geniş şehir manzaralarını görmenize izin veren kış bahçeleri ile keyifli dakikalar geçirebilmeniz mümkündür. Gelişen bir kış bahçesi, yıl boyunca kullanılmak üzere tasarlanmış bir alandır ve çoğu zaman büyük, ortak alanlardan insan gruplarının aynı anda eğlenebileceği yerlerdir. Vaktinizi bir bahçede, güzelce dekore edilmiş bir bahçede geçirmek isteyebilir, soğuk kış günlerinde dışarı çıkmak istemeyebilirsiniz. Etrafta bembeyaz kar manzarası eşliğinde bir kahve içmek ve arkadaşlarınızla seyrederken güzel vakit geçirmek kulağa hoş geliyor değil mi? O halde soğuğu tutabileceğiniz veya dinlenebileceğiniz ve keyifli vakit geçirebileceğiniz kış bahçeniz için özgün ve faydalı fikirlere ihtiyacınız var. Kış bahçenizi bir harikalar diyarına dönüştürmek için gerekli ürün ve fikirleri burada bulabilirsiniz.

Kış Bahçenizi Biraz Parlatmaya Ne Dersiniz?

Mason kavanozlar eve farklı bir görünüm verirken aynı zamanda otantik bir ambiyans yaratır. Masalların içindeymişsiniz gibi hissettiren bu kavanozlar bahçenin duvarlarını süsleyecek. Ayrıca zamanlayıcı özelliği ile istediğiniz zaman yanmasını sağlayabilirsiniz. Bu otomatik olarak 6 saat boyunca ertesi gün aynı saatte yanar. Bu parlayan ışık reçeli ile kış bahçesinde günün keyfini çıkarın.

Kış Bahçenize Biraz Kar Katın

Heykellerin soğuktan etkilenmeyeceğini kim iddia etti? Paltosuna yapışan küçük adamın çok soğuk olduğu aşikar. Kış temalı bu küçük heykele aşık olacaksınız. Kesinlikle kış bahçeniz için yapılmış olan bu minik kardan adam heykelleri ile kış bahçenizi adeta muhteşem bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Çiçek

Kışın düşen yapraklar sizi üzüyor mu? Merak etmeyin! Hala onları kış bahçenizin kapısında asılı görebilirsiniz. Bu canlı çelenkle soğuk kış günlerine biraz renk katın ve bahar ruhunu kış bahçenize geri getirin. Evinde sade ama şık bir görünüm isteyenler için olmazsa olmaz dekorlardan biri.

Yapay Kar Taneleri

Gökten kar taneleri düşerken kış bahçesinin keyfini çıkartmak ister misiniz? Evdeyken bu manzaraya bakarak gününüzü en kusursuz şekilde geçirebilirsiniz. Kışa takıntılıysanız ve düşen kar tanelerini görmeyi seviyorsanız, bu süsleri kış bahçeniz için bir dekor olarak almalısınız. İhtiyaçlarınız düşünülerek özel olarak tasarlanmıştır. Ayrıca, onlara her baktığınızda size gerçek kış manzaralarını hatırlatacaklar.

Isıtıcı

Isıtıcınız varsa kışın içeride kalmanıza gerek yok. İnsanlar genellikle soğuk hava nedeniyle kışın dışarıda olmaktan kaçınırlar ancak bu, yağmur ve karın inanılmaz güzelliğini kaçırmanız gerektiği anlamına gelmez. En sevdiğiniz kitabı alın ve bu ısıtıcının yanına oturun. Artık kışın tadını çıkarmaya hazırsınız.

Farklı Kokularda Mumlar

İşten eve geldiğinizi ve her yerde tarçın koktuğunu hayal edebiliyor musunuz? Kış denince akla ilk gelen şeylerden biri tarçın. Soğuk kış günlerinin kokusu. Bu ışıltılı tarçın kokulu mum kavanozu ile kış bahçenizde kendinizi ve misafirlerinizi memnun edeceksiniz. T o mum baharatlı sıcaklık sert hava koşulları sırasında sakin yapacaktır.

Yapay Ağaçlar

Doğada ağaçlar karla kaplıdır ve yapraklar düşer, peki ya sizin kış bahçeniz? Bence çiçekler hala orada çiçek açabilir. Baharı beklemeyin! Beyaz günleri canlı bitkilerle renklendirin. Bitkilerle dolu bir bahçe, kışın bunaltıcı günlerinde kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacaktır.

Yastık ve Battaniye

Kış bahçenizde dondurucu bir kış gününde bir kitap ve sıcak çikolata ile bir battaniyenin altında oturuyorsunuz. Şimdiden kış olsaydı, değil mi? Bu yumuşak battaniye ve yastıkları ile dışarıdaki soğuktan endişe etmeden kışın tadını çıkaracaksınız.

Siz de yukarıda bahsedilen detayları ile kış bahçenizi muhteşem bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Hadi muhteşem kış bahçeleri için siz de harekete geçin.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.